ПРО НАС - Anton Siyanika

Перейти до вмісту

Головне меню:

Антон Сіяніка - молодий український письменник, перша казка якого «Микита Кожум'яка» стала відомою задовго до виходу однойменної книги. Історія про хлопчика Микиту лягла в основу сценарію першого українського повнометражного 3D мультфільму «Микита Кожум'яка і Вогняна квітка», робота над яким почалася 2007 року.

В 2010 році видавництво «Глоуберрі букс» випустило книгу «Райдугони та Маленький Сонько», що зробила Антона Сіяніку улюбленцем української дітвори. А після виходу інтерактивної версії пригод Райдугонів, молодого письменника відкрили для себе і полюбили в 30 країнах світу.

Творчість Антона Сіяніки вирізняється нестримною фантазією і увагою до деталей. Його історії відкривають цілі казкові світи. Іноді здається, що він, подібно до свого персонажа курчати Ко-Ко, просто побачив усе це в магічній кришталевій кулі.

Кожний проект письменника - це комплексна розробка, яка вміщує детально продуманих яскравих персонажів, місця їх проживання і захоплюючі історії, відразу адаптовані під ТВ-серіали або повнометражні фільми.


В цьому Антону допомагає група професійних художників і аніматорів, очолювана Сергієм Гавриловим, що є креативним продюсером усіх друкованих та інтерактивних книг Сіяніки, повнометражного мультфільму «Микита Кожум'яка» та режисером-постановником телепроектів «Казка з татом» і «Корисні Підказки» (телеканал «ПлюсПлюс», медіа-холдінг «1+1»).
 
А всіма питаннями ліцензування та просування проектів завідує наш маркетинг-директор Тетяна Гаврилова.

Паралельно з розширенням і поліпшенням вже відомих проектів «Райдугони», «Івасик Телесюк» і «Микита Кожум'яка» наша команда працює над новими проектами Антона Сіяніки: «Пухнастик Ел'Лектрік», «Дівчинка та Дракон», «Супердітки», «100 чудес».

 
Антон Сияника на Bloger
Антон Сияника на Facebook
Антон Сияника на Pinteres
Антон Сияника на YouTube
Написать письмо Антону Сиянике
Copyright © 2015 Антон Сіяніка. Всі права захищенні.
Деякі зображення та презетнаційні матеріали що належать Panama Grand Production та Karandash Production були використані для створення сайту.
Назад до вмісту | Назад до головного меню