Історія - Anton Siyanika

Перейти до вмісту

Головне меню:

Пригоди Микити Кожум'яки у Чудному Світі
«... І пішов Кирило в лігво Змієве, і вдарив об землю гада повзучого, і заніс свою палицю пудову над ним та як хря ...» Стоп-стоп-стоп, у нас ніхто нікого не «хря ...»! У нас інша історія, добра.

Легенди з героями, чия сила лише в кулаках,  -  перекази сивої давнини. Настав час для нової легенди і нового героя, єдина зброя якого - доброта.

І хто б міг подумати, що у славетного Кирила Кожум'яки з'явиться на світ синочок, Микитка, зовсім не схожий на свого відомого татка! Хоч наш Микитка і зростом не вийшов, і силу батьківську не успадкував, однак випала йому доля рятувати всенький світ. 
ПРОЕКТ: Микита Кожум'яка від Антона Сіяніки
ПЕРСОНАЖІ: Микита Кожум'яка від Антона Сіяніки
ГАЛЕРЕЯ: Микита Кожум'яка від Антона Сіяніки
ЛІЦЕНЗІЇ: Микита Кожум'яка від Антона Сіяніки


КАЗКА 1. Син Героя

Здавалося б, нема нічого простішого, ніж бути звичайним хлопчиком у звичайнісінькому світі. Та коли твій батько легендарний герой Кирило Кожум'яка, переможець Останнього Змія, все не так легко. Хоча Змій був іще тим поганцем, з його зникненням світ став звичайним, тобто не чарівним. 

Усі з цього радіють, лиш Микита засмучується. Сусідські задираки постійно перевіряють «геройського синка» на слабо, а справжніх друзів у нього поки немає. 

Може тому хлопчик і мріє про такого друга, як Змій. Чарівного і могутнього! А, як відомо, якщо чогось дуже захотіти, це обов'язково здійсниться. 

 
Антон Сияника на Bloger
Антон Сияника на Facebook
Антон Сияника на Pinteres
Антон Сияника на YouTube
Написать письмо Антону Сиянике
Copyright © 2015 Антон Сіяніка. Всі права захищенні.
Деякі зображення та презетнаційні матеріали що належать Panama Grand Production та Karandash Production були використані для створення сайту.
Назад до вмісту | Назад до головного меню