Супер Дітки - Anton Siyanika

Перейти до вмісту

Головне меню:

КОРОТКА ІСТОРІЯ
Якось в руки Мілі і Марку потрапляє дивна дерев'яна фігурка. Незабаром з'ясовується, що насправді це чарівник під закляттям. Великий і Могутній! Тільки дуже нещасливий. Жахливе Сіре Ніщо поглинає світ чарівника, а врятувати його можна тільки добрими справами. Від кожної доброї справи світ збільшується, а від поганої - зменшується.


Епізод 1.
Після знайомства з чарівником Міла і Марк відправляються в таємничий світ і опиняються на маленькому шматочку пішохідної доріжки. З кожною секундою він зменшується. Від хвилювання Міла підсковзується, але Марк її рятує. Дівчинка дякує однокласникові. Від добрих слів доріжка збільшується, а з туману з’являється самотній будиночок.

Епізод 2.
Міла і Марк знайомляться з художником. Він дуже сумний, бо втратив натхнення. Діти вирішують прибратися у нього у дворі і знаходять портрети таємничої незнайомки. Поглянувши на них,
художник знову знаходить натхнення. А з туману з'являється ще один шматочок зниклого світу.

Епізод 3.
Міла і Марк опиняються перед проїжджою частиною. Щоб перейти вулицю, їм доводиться намалювати дорожні знаки і розмітку на дорозі. Діти оглядають нові ділянки міста та знайомляться з дівчинкою Очумійкою. Вона сумує, бо не звикла сидіти без діла. Діти пропонують їй зробити світлофор.
ПЕРСОНАЖІ ТА ЛОКАЦІЇ
ГАЛЕРЕЯ
 
Антон Сияника на Bloger
Антон Сияника на Facebook
Антон Сияника на Pinteres
Антон Сияника на YouTube
Написать письмо Антону Сиянике
Copyright © 2015 Антон Сіяніка. Всі права захищенні.
Деякі зображення та презетнаційні матеріали що належать Panama Grand Production та Karandash Production були використані для створення сайту.
Назад до вмісту | Назад до головного меню