Історія - Anton Siyanika

Перейти до вмісту

Головне меню:

ІСТОРІЯ: Івасик Телесюк

Івасик Телесюк - гіперактивний сучасний хлопчик, з яким постійно щось трапляється. 

Чого тільки не придумують батьки, щоб направити його кипучу енергію в мирне русло. Одного разу, наприклад, вирішили оздоровити сина за містом. 

Хто ж знав, що там він примудриться потрапити не абикуди, а в чарівний Чудний світ, де досі живуть герої старовинних казок. 

Живуть спокійно і навіть трохи нуднувато. Чи то пак, жили... Адже там, де з'являється Івасик Телесюк, все перевертається догори дриґом. Та від цього чомусь стає тільки цікавіше!

ПРОЕКТ: Івасик Телесюк
ПЕРСОНАЖІ: Івасик Телесюк
ГАЛЕРЕЯ: Івасик Телесюк
ЛІЦЕНЗІЯ: Івасик Телесюк


КАЗКА 1. Баба Яга

Під час прогулянки лісом Івасик помічає дивного кота. Хлопчик стежить за ним і приходить до хатинки на курячих ніжках, де на ґанку сидить сама Баба Яга! 

Спочатку Івасик думає, що потрапив на знімальний майданчик і будь-якою ціною намагається опинитися в кадрі. Але незабаром розуміє, що це не кіно. Чаклунка і балакучий Кіт справжні. 

Хлопчик боїться, що Баба Яга з'їсть його. Та виявляється,  вона вже триста років на дієті, - живіт замучив. Івсик дарує казковим героям книгу про здорову їжу. 

Одна добра справа породжує багато чудесних змін.


 
Антон Сияника на Bloger
Антон Сияника на Facebook
Антон Сияника на Pinteres
Антон Сияника на YouTube
Написать письмо Антону Сиянике
Copyright © 2015 Антон Сіяніка. Всі права захищенні.
Деякі зображення та презетнаційні матеріали що належать Panama Grand Production та Karandash Production були використані для створення сайту.
Назад до вмісту | Назад до головного меню